Woda do firmy w Polsce

Nie wiesz, którego dostawcę wody wybrać? Przekonaj się, że woda do firmy w Polsce może być naprawdę tania!

Kliknij, aby zobaczyć SUPER OFERTĘ

Wiele firm nadal poszukuje dystrybutorów wody do firmy na terenie Polski. Niezbędne staje się podpisanie umowy z firmą, która zaopatrzy nasz biznes w odpowiednie butle z wodą pitną. Ofert na naszym rynku jest pod dostatkiem, warto jednak dokładnie przemyśleć, którego dostawcę wody wybrać. W końcu zazwyczaj wiążemy się z dostawcami określoną umową. Wybierając dostawcę wody do firmy pod uwagę powinniśmy brać różne czynniki, do których należy:

Jakość wody i sprzętu

Woda do firmy powinna być wysokiej jakości. Musi być gotowa do picia i pochodzić z pewnego źródła. Sprzęt powinien być łatwy w obsłudze i umożliwiać prostą wymianę butli z wodą. Powinien, także posiadać niezbędne funkcje do podgrzewania i chłodzenia wody. Dobrze by było gdyby występowały conajmniej dwie wersje sprzętu. Jedna minimalistyczna do mniejszych pomieszczeń, a druga w wersji normalnej do miejsc o większej powierzchni.

Rzetelność firmy

Kolejną cechą, którą warto wziąć pod uwagę przy wyborze dostawcy wody jest rzetelność firmy. Firma powinna wywiązywać się ze swojej umowy. Nie ma tutaj mowy o niedociągnięciach, w końcu chodzi tutaj o dostęp do wody pitnej i nastrój pracowników w ciągu pracy. Warto, zatem przed podpisaniem umowy przeczytać opinie na temat danego dostawcy wody i upewnić się, że jest to firma, której warto zaufać.

Punktualność dostaw

Następnym istotnym czynnikiem mającym wpływ na wybór dostawcy wody do biura jest punktualność dostaw. Dostawy powinny być na czas po to, aby pracownicy nie zostali przypadkiem bez stałego dostępu do wody pitnej. Czas dostaw i wymiana butli powinna być określona precyzyjnie, np. raz na 2 tygodnie.

Elastyczność oferty

Wiadomo, że każda firma ma zupełnie inne potrzeby odnośnie do oferty. Ważne jest, aby firma zajmująca się dostawą wody posiadała elastyczną ofertę. Przykładowo firmy budowlane bardzo często zmieniaja miejsce budowy. W takim przypadku ekipa budowlana jest mobilna, a dostawa wody na budowę odbywa się w różnych miejscach. Dobrze, aby tego typu i inne sytuacje były wziętę pod uwagę przez dostawców. Trzeba pamiętać, także o klientach indywidualnych. Zdarzają się klienci, którzy nie tylko potrzebowali by dostawy wody do biura czy firma, ale również do domu. Konieczna staje się, zatem dywersyfikacja oferty, tak aby potrafiła zaspokoić specyficzne potrzeby różnych klientów.

Serwis i naprawa.

Pamiętajmy o tym, że każdy sprzęt, nawet tej najwyższej jakości w pewnym czasie się zużywa. Możliwe są nagłe i niespodziewane usterki w najmniej odpowiednich do tego momentach. Powinniśmy zabezpieczyć się na taką ewentualność i wybierać wyłącznie tych dostawców wody do biura, którzy oferują w swojej umowie bezpłatną naprawę i serwis sprzętu. W końcu czasami zdarza się, że jakaś mniej lub bardziej istotna funkcja sprzętu może przestać działać.

Dystrybucja

Wybierzmy ofertę, w której dostawca działa na terenie całej Polski i posiada dużo oddziałów. W przypadku jakiś nagłych problemów w dostawie, mamy wtedy alternatywę i dostawa zawsze może zostać zrealizowana z innego oddziału. Dodatkowo jeśli nasza firma ma kilka lokacji, w których działa, to możemy skorzystać z oferty jednej firmy, a nie rozdrabniać się na kilku dostawców. Po prostu chodzi o to, aby dostawa wody do firmy była możliwa w kilku lokalizacjach np. w Krakowie, Gdańsku, Katowicach, Bydgoszczy czy w Białystoku.

Woda do firmy w Polsce – jakiego dostawcę wybrać?

Bardzo ciężko wybrać tylko jednego sprawdzonego dostawcę wody. Moim zdaniem atrakcyjną ofertę oferuje firma Eden. Jest to firma działająca na Polskim rynku od 1997 roku i posiada ponad 36 miejsc dystrybucji. Zaopatrza firmy w wodę źródlaną na terenie całej Polski. Dodatkowo spełnia większość wymienionych powyżej warunków, dlatego uważam, że wybranie tej firmy jako swojego dostawcę to trafny wybór. Firma Eden prócz niektórych wyżej wymienionych cech oferuje dodatkowo:

  • Ciekawe promocje
  • Bezpłatne dostawy
  • Szybkie i sprawne podpisanie umowy
  • Przejrzyste warunki współpracy

Jeśli chciałbyś dowiedzieć się więcej informacji na temat oferty firmy Eden odnoszącej się do dostaw wody źródlanej to KLIKNIJ TUTAJ i wypełnij formularz na stronie!

Kategorie: Sprzęt

JakiPoradnik.pl

Twórca kanału Youtube JakiPoradnik.pl. Autor różnotematycznych filmów instruktażowych, poradników, tutoriali i kursów.

1 Komentarz

Paweł Woźniak · 8 maja 2018 o 8:04 pm

Sam mam u siebie w Firmie wodę Eden i każdy jest zadowolony 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *