Jak ustawić nowe hasło League of Legends?

Problem jak ustawić nowe hasło League of Legends dosięga niejednego gracza. To właśnie on będzie tematem tego posta. Czasem bywa, tak, że w wyniku rozwinięcia się jakichś okoliczności musimy zmienić hasło w grze. Tymi okolicznościami może być kradzież laptopa, posiadanie jakiegoś wirusa na komputerze lub przypadkowe wejście w jakiś nieznany link. W każdym razie, jeśli jesteście zdecydowani na zmianę hasła, to przebiega ona w następujący sposób:

Jak zmienić hasło w lolu?

Instrukcja:

  1. Przejdź do strony zmiany hasła w League of Legends czyli : http://adf.ly/1fKAoV
  2. W prawym górnym rogu wybierz odpowiedni rejon na którym grasz. Zazwyczaj Polacy grają na Eu Północ i Wschód.
  3. Kliknij przycisk Zaloguj się, przekieruje Cię do nowej podstrony gdzie masz wpisać dane do swoje konta League of Legends. Pamiętaj, żeby wpisać poprawny login i hasło. Następnie kliknij przycisk ‘ Zaloguj się’.
  4. Po zalogowaniu najedź na strzałeczkę znajdującą się w prawym górnym rogu obok nazwy twojego użytkownika. Po najechaniu kursorem na ten obszar rozwiną Ci się różne opcje. Nas interesuje zakładka ustawienia”.
  5. Po wejściu w ustawienia wyświetli Wam się nowe okno a w nim takie zakładki jak Ochrona konta, Zmień adres e-mail, Zmień hasło, Umowa – Kodeks przywoływacza. Nas Interesuje oczywiście zakładka Zmień Hasło”.
  6. Po przejściu w zakładkę Zmień hasło, wpisz w rubrykę Aktualne Hasło, czyli hasło jakie dotychczas używałeś. W miejsce Nowe hasło wpisz hasło jakie chciałbyś od dziś używać, powtórz nowe hasło w rubryce Potwierdź hasło”. Następnie kliknij przycisk Wyślij”.
  7. Po wciśnięciu przycisku Wyślij wyświetlić się Tobie powinien komunikat o wprowadzeniu kodu. Kod ten został wysłany na twój adres e-mail przypisany do tego konta. Jedyne co teraz musisz zrobić to w nowej karcie przejść do swojej skrzynki pocztowej, otworzyć wiadomość, jaka przyszła od Riotu i skopiować kod z wiadomości do rubryki Kod na stronie League of Legends. Po wklejeniu kodu wciśnij przycisk Wyślij”.
  8. Gratuluję! Udało się Tobie zmienić hasło w League of Legends!

Myślę, że ten film w pełni powinien wyjasnić Ci wątpliwości jak zmienić hasło League of Legends. Jeżeli nadasz masz problem ze zmianem swojego hasła na koncie w LoLu to napisz komentarz pod spodem, a postaram Ci się jakoś pomóc.

Kategorie: Windows 10

JakiPoradnik.pl

Twórca kanału Youtube JakiPoradnik.pl. Autor różnotematycznych filmów instruktażowych, poradników, tutoriali i kursów.

0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *