Jak ustawić nowe hasło League of Legends?

Problem jak ustawić nowe hasło League of Legends dosięga niejednego gracza. To właśnie on będzie tematem tego posta. Czasem bywa, tak, że w wyniku rozwinięcia się jakichś okoliczności musimy zmienić hasło w grze. Tymi okolicznościami może być kradzież laptopa, posiadanie jakiegoś wirusa na komputerze lub przypadkowe wejście w jakiś nieznany link. W każdym razie, jeśli jesteście zdecydowani na zmianę hasła, to przebiega ona w następujący sposób:

Jak zmienić hasło w lolu?

Instrukcja:

  1. Przejdź do strony zmiany hasła w League of Legends czyli : http://adf.ly/1fKAoV
  2. W prawym górnym rogu wybierz odpowiedni rejon na którym grasz. Zazwyczaj Polacy grają na Eu Północ i Wschód.
  3. Kliknij przycisk Zaloguj się, przekieruje Cię do nowej podstrony gdzie masz wpisać dane do swoje konta League of Legends. Pamiętaj, żeby wpisać poprawny login i hasło. Następnie kliknij przycisk ‚ Zaloguj się’.
  4. Po zalogowaniu najedź na strzałeczkę znajdującą się w prawym górnym rogu obok nazwy twojego użytkownika. Po najechaniu kursorem na ten obszar rozwiną Ci się różne opcje. Nas interesuje zakładka ustawienia”.
  5. Po wejściu w ustawienia wyświetli Wam się nowe okno a w nim takie zakładki jak Ochrona konta, Zmień adres e-mail, Zmień hasło, Umowa – Kodeks przywoływacza. Nas Interesuje oczywiście zakładka Zmień Hasło”.
  6. Po przejściu w zakładkę Zmień hasło, wpisz w rubrykę Aktualne Hasło, czyli hasło jakie dotychczas używałeś. W miejsce Nowe hasło wpisz hasło jakie chciałbyś od dziś używać, powtórz nowe hasło w rubryce Potwierdź hasło”. Następnie kliknij przycisk Wyślij”.
  7. Po wciśnięciu przycisku Wyślij wyświetlić się Tobie powinien komunikat o wprowadzeniu kodu. Kod ten został wysłany na twój adres e-mail przypisany do tego konta. Jedyne co teraz musisz zrobić to w nowej karcie przejść do swojej skrzynki pocztowej, otworzyć wiadomość, jaka przyszła od Riotu i skopiować kod z wiadomości do rubryki Kod na stronie League of Legends. Po wklejeniu kodu wciśnij przycisk Wyślij”.
  8. Gratuluję! Udało się Tobie zmienić hasło w League of Legends!

Myślę, że ten film w pełni powinien wyjasnić Ci wątpliwości jak zmienić hasło League of Legends. Jeżeli nadasz masz problem ze zmianem swojego hasła na koncie w LoLu to napisz komentarz pod spodem, a postaram Ci się jakoś pomóc.

Ocena: 5.0/5. Z 1 głosa.
Please wait...
Kategorie: Windows 10

JakiPoradnik.pl

Twórca kanału Youtube JakiPoradnik.pl. Autor różnotematycznych filmów instruktażowych, poradników, tutoriali i kursów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Gratulację! Udało Ci się zapisać do newslettera!

Wystąpił error podczas przesyłania wiadomości. Spróbuj ponownie!

Jaki Poradnik will use the information you provide on this form to be in touch with you and to provide updates and marketing.