Opera mini na telefon z androidem

Opera mini na telefon to nowoczesna przeglądarka internetowa zaprojektowana i zoptymalizowana specjalnie pod kątem systemu Android. Najnowsza wersja aplikacja Opera mini zawiera szereg innowacyjnych i ciekawych funkcjonalności, które są bardzo użyteczne dla użytkowników. W aplikacji Opera Mini zaimplementowano następujące opcje:

  • Blokowanie szkoldiwych i denerwujących reklam.
  • Umieszczanie na ekranie głównym kart z najczęściej przeglądanymi stronami.
  • Oszczędny transfer pozwalający ograniczyć zużycie Internetu w telefonie z androidem.
  • Możliwość włączenia trybu incognito, który pozwala na przeglądanie stron bez zapisywania ich w pamięci podręcznej przeglądarki.
  • Inteligentne ściąganie, które odpowiada za odkładanie pobierania plików o dużych rozmiarach do momentu połączenia się z darmową siecią Wi-Fi.
  • Tryb nocny, który dostosowuje interfejs przeglądarki do warunków nocnych po to, aby uchronić wzrok użytkownika od nadmiernych promieni światła.

Jak widać przeglądarka Opera Mini pomimo tego, że nie jest najpopularniejszą przeglądarka internetową to i tak posiada ona wiele ciekawych możliwości. Warto zastanowić się, czy nie należałoby wypróbować samemu funkcjonalności Opera Mini, ponieważ może okazać się, że jest ona bardziej komfortowa do użytku niż inne przeglądarki internetowe. Przeglądarkę Opera Mini pobrać można ze sklepu Google Play pod tym linkiem: Opera Mini do pobrania.

 

Kategorie: Telefon

JakiPoradnik.pl

Twórca kanału Youtube JakiPoradnik.pl. Autor różnotematycznych filmów instruktażowych, poradników, tutoriali i kursów.

0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *