Najlepsze aplikacje randkowe na telefon

W Internecie jest bardzo duży wybór aplikacji do randkowania. Nie ważne czy chcesz wyłącznie poflirtować z nowo poznaną osobą przez Internet, mile spędzić czas lub umówić się na randkę, jedno jest pewne, aby to zrobić będziesz musiał zainstalować co najmniej jedną z aplikacji wymienionych w rankingu poniżej. Na samym początku warto wspomnieć, że każda z aplikacji do randkowania na telefon ma swoje mocniejsze i słabsze strony. Warto o nich wiedzieć przed instalacją, aby nie tracić swojego cennego czasu. A o to moim zdaniem najlepsze aplikacje randkowe na telefon:

1. Tinder

Najlepsze aplikacje randkowe

Tinder to jedna z najciekawszych aplikacji do randkowania na telefon. Nietypowy system doboru partnerek lub partnerów, ograniczony wyłącznie do przesuwania ich zdjęć w prawo (akceptacja) lub w lewo (odrzucenie), sprawił, że aplikacja zyskała niesamowitą popularność. Połączenie w przysłowiową parę następuje wtedy, gdy obydwie osoby przesuną swoje profile na prawo. Jest to jedna z pierwszych aplikacji randkowych w historii wykurzystująca przesuwanie profilów użytkowników. Mocną stroną Tindera jest spora liczba osób, filtrowanie kandydatów i kandydatek według wieku, odległości oraz orientacji.

Tinder ograniczenia.

Trzeba pamiętać, że aplikacja w wersji ma pewne ograniczenia, na przykład jest określony dzienny limit przesunięć w prawo. Oczywiście istnieje możliwość ich dokupienia, tak jak liczby “Super Lików”, które sygnalizują osobie przesuwającej, że jej profil bardzo nam się spodobał. Dodatkowo można kupić tzw. “boosta”, który zwiększa widoczność i popularność naszego profilu u innych użytkowników serwisu. Podsumowując aplikacja jest bardzo rozbudowana i nie bez powodu znalazła się na szczycie listy najlepszych aplikacji randkowych na telefon. Tindera pobierzesz tutaj.

2. Badoo

badoo do pobrania

Badoo to aplikacja działająca na podobnych zasadach co Tinder. Tutaj też przesuwa się profile innych użytkowników w prawo albo w lewo, po to, aby ostatecznie doszło do dopasowania się dwóch osób. Istnieją, jednak pewne różnice pomiędzy tymi dwoma aplikacjami. Pierwsza różnica jest taka, że na Tinderze nie napiszemy do osoby z którą nie jesteśmy dopasowani. W Badoo jest to możliwe po obejrzeniu krótkiej reklamy lub po wykupieniu odpowiedniej ilości kredytów, które pełnią funkcję waluty w tej aplikacji. W Badoo możemy, także wykupywać funkcję przesuwania naszej wiadomości na czołowe miejsce w skrzynce odbiorczej osoby, do której napisaliśmy, jak i również zwiekszać popularność naszego profilu. Istnieje też możliwość wyświetlenia osób znajdujących się w pobliżu, które korzystają z aplikacji. Osoby te, także możemy oceniać, czyli lajkować albo negować.

Wady aplikacji Badoo.

W Badoo istnieje, także limit dziennych przesunięć w prawo natomiast jest on stanowczo wystarczalny. Wynosi on około 600 przesunięć. Dużym minusem aplikacji jest trochę mniejsza liczba użytkowników niż na Tinderze, przez co bardzo często jesteśmy zmuszeni oceniać profile osób, które leżą na drugim końcu kraju. Generalnie program oceniam pozytywnie i z czystym sumieniem mogę go polecić. Myśląc o tym, które są najlepsze aplikacje randkowe na telefon, jedną z pierwszych myśli jest właśnie Badoo. Aplikacja jest do ściągnięcia z tego linku: pobierz Badoo.

3. E-Darling

Najlepsze aplikacje randkowe na telefon

E-Darling to jedna z najlepszych propozycji, jeśli chodzi o poszukiwanie poważnego związku, dlatego jeśli jesteś stały albo stała w uczuciach to ta apka będzie dla Ciebie idealna. Najlepsze aplikacje randkowe muszą posiadać jakieś innowacyjne funkcję. Taką funkcję posiada, właśnie E-Darling. Mowa tutaj oczywiście o teście osobowości, który sprawia, że E-Darling wyróżnia się dzięki niemu na tle konkurencji.  Korzystanie z aplikacji rozpoczyna się od wypełnienia prostego testu osobowości. Następnie konieczne jest uzupełnienie swojego profilu i wskazanie preferowanego wyglądu i charakteru partnera lub partnerki. Następnie na podstawie wypełnionego testu osobowiści i preferencji, które określiliśmy w formularzu otrzymujemy propoozycje partnerów lub partnerek “najlepiej” pasujących do nas. Trzeba przyznać, że specjalnie opracowany algorytm łaczenia ze sobą partnerów jest wykonany solidnie we współpracy z doświadczonymi psychologami.

E-Darling wersja premium.

Oczywiście w E-Darling, tak jak w innych aplikacjach, niektóre dodatkowe funkcje są odblokowywane po wykopieniu wersji premium. Mocną stroną E-darling jest konieczność potwierdzania swojego profilu dowodem tożsamości, dzięki czemu mamy gwarancje autentyczności danego profilu i podszywanie się pod inną osobę jest tutaj ograniczone do minimum.  Aplikacje E-Darling ściągniecie tu.

4. Chat, Flirt & Randki JAUMO

Chat, Flirt & Randki JAUMO pobierz

Najlepsze aplikacje randkowe na telefon charakteryzują się tym, że mają dużą liczbę aktywnych profilów. Niestety w Chat, Flirt & Randki JAUMO tych profilów jest bardzo mało przez, co ciężko o wybór i dużą liczbę połączeń. W aplikacji stanowczo przeważają mężczyźni, dlatego tę aplikację polecam głównie kobietom. Aplikacja posiada ciekawe funkcje takie jak nagrywanie swojego aktualnego filmu wideo, czy pisanie z ludźmi bez konieczności oczekiwania na połączenie. W aplikacji irytującym czynnikiem są częste reklamy, które wpływają na jakość użytkowania aplikacji do randkowania. Chat, Flirt & Randki JAUMO to dość ciekawa pozycja, którą warto się zainteresować. Ma ona bardzo duży potencjał. Moim zdaniem jedynym poważnym problemem tej aplikacji jest mała popularność, którą w przyszłości da się osiągnąć. Chat, Flirt & Randki JAUMO pobierzecie ze Sklepu Google Play.

5. Fotka

fotka do pobrania

Fotka jest aplikacją uruchomionego w 2001 roku portalu Fotka.pl. Moim zdaniem portal swoje najlepsze lata ma już za sobą, jednak mimo wszystko cały czas bardzo dobrze się trzyma. Można powiedzieć, że znakomicie wykonana aplikacja dała portalowi drugą młodość. Na portalu wciąż jest sporo aktywnych użytkowników. Mocną stroną portalu jest możliwość pisania do osób bez konieczności połączania się w parę. Fotka umożliwia streamy na żywo, a także uploadowanie nagrań. Ciekawą funkcją jest ranking najlepszych zdjęć w serwisie i zbieranie statystyk otrzymywanych polubień. Dołącznie do tzw. Klubu Gwiazd daje użytkownikowi możliwość rozpoczęcia większej ilości rozmów w ciągu jednego dnia. Negatywną cechą serwisu są wyświetlające się reklamy. Samą aplikację oceniam jako przyzwoitą, dlatego znalazła się w tym rankingu najlepszych aplikacji randkowych. Fotkę pobierzecie z tego linku.

Zakończenie

To były moim zdaniem najlepsze aplikacje randkowe na telefon. Muszę powiedzieć, że każda z powyżej przedstawionych apek jest godna polecenia. Zalecam przetestować każdą z nich i wybrać tę, której funkcjonalności i klimat najbardziej Wam odpowiada. Na pewno każdy z Was znajdzie w nich coś dla siebie. Na samym końcu polecam Wam, także przeczytać ranking najciekawszych aplikacji na Androida.

Kategorie: Telefon

JakiPoradnik.pl

Twórca kanału Youtube JakiPoradnik.pl. Autor różnotematycznych filmów instruktażowych, poradników, tutoriali i kursów.

1 Komentarz

Kamil1990 · 6 maja 2018 o 6:26 pm

Dobre zestawienie. Jak dla mnie Tinder też jest najlepszy 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *