Jaka myszka przewodowa czy bezprzewodowa

Myszka przewodowa czy bezprzewodowa?

Często kupując myszkę do komputera czy laptopa nie zdajemy sobie sprawy z tego, że myszka jaką niedługo zakupimy prawdopodobnie będzie służyć nam przez kilka dobrych lat. Warto zatem upewnić się, że sprzęt jaki zaraz zakupimy będzie trwały i dobrej jakości. Ważne jest to, aby nie zepsuł się już po kilku dniach użytkowania, ale również to, żeby myszka ta była komfortowa w użyciu, czyli żeby dobrze trzymała się w ręce, nigdzie się nie ślizgała i nie miała mikroprzycięć.

Myszka bezprzewodowa.

Największą zaletą myszki bezprzewodowej jest oczywiście wygoda użytkowania. Nie musimy martwić się przy każdej okazji o plątające się kable. Dodatkowo mysz bezprzewodowa daje nam nieco większe możliwości użytkowania. Możemy bez problemu użytkować z komputera czy laptopa na odległość kilku a czasami nawet kilkunastu metrów. Jest to opcja dobra przedewszystkim dla przeciętnych użytkowników laptopa czy komputera, które cenią sobie wygodę użytkowania a z laptopa czy komputera korzystają niezbyt często wyłącznie w pracy lub w celu zwykłych czynności rekreacyjnych. Jeśli korzystacie z komputera z większej odległości i raz siedzicie na fotelu, a raz na tapczanie to to myszka bezprzewodowa jest również stworzona dla Was. Pozostaje pytanie jaka myszka bezprzewodowa jest najlepsza? Moim zdaniem typów jest kilka, ale patrząc pod względem relacji pomiędzy ceną a jakością wybrałby myszkę Logitech M335 . Myszka ta nie tylko fantastycznie wygląda dzięki pięknemu designowi, ale również zapewnia znakomitą komunikację z urządzeniem dzięki zastosowania w urządzeniu fal radiowych. Do tego jest znakomita w dotyku, wygodna i umożliwia sprawne poruszanie po ekranie. Myślę, że urządzeń firmy Logitech szczególnie przedstawiać nie trzeba.

Myszka przewodowa.

Trzeba pamiętać o tym, że kable nie zawsze są złe w przypadku myszki. Mowa tutaj przedewszystkim o myszkach przystosowanych do gamerów czy osób lubiących pograć sobie w gry komputerowe. Szczerze mówiąc nie wyobrażam sobie, aby grać w gry na myszce bezprzewodowej. Kabel daje pewną stabilizację, polepsza szybkość reakcji w grach, które tego wymagają. Dodatkowo myszki przewodowe bardzo dobrze się ślizgają i zazwyczaj nie potrzebujemy nawet podkładki pod mysz, aby z niej korzystać. Niestety tak jak wcześniej wspomniałem, nie ma co korzystać z myszki przewodowej, jeśli często zmieniamy miejsca położenia swojego laptopa. Z myszek przewodowych najbardziej polecam myszkę przewodową Razer Diamondback 2015 , która jest przystosowana dla osób praworęcznych. Szczególnie ważny w tym przypadku jest aspekt przystosowania myszki do gamingu oraz zawarcie w Razer Diamondback 2015 sensoru optycznego zapewniającego znakomitą jakość użytkowania.

 

 

 

Brak głosów.
Please wait...
Kategorie: Sprzęt

JakiPoradnik.pl

Twórca kanału Youtube JakiPoradnik.pl. Autor różnotematycznych filmów instruktażowych, poradników, tutoriali i kursów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *