Jak zmienić hasło na swoim koncie Gmail?

Gmail jest jedną z najpopularniejszych i największych poczt internetowych na świecie. Warto znać przynajmniej część funkcji, jakie udostępnia. Załóżmy, że na konto wkradła Wam się jakaś osoba. Chcecie jak najszybciej zmienić hasło, ale nie wiecie jak to zrobić? Tu z pomocą przychodzi Wam mój poradnik, który przedstawi Wam jak zmienić hasło na Gmail w kilku prostych krokach.


  1. Zaloguj się na swoje konto G-mail. Wpisz swój login i hasło, po czym kliknij opcję „zaloguj” lub jeśli pocztę masz w języku angielskim będzie to przycisk „Sign in”.

jak zmienić hasło na gmailu


2. Po zalogowaniu się kliknij w prawym górnym rogu na swój avatar (obrazek). Rozwinie się lista opcji, po czym kliknij na przycisk „My Account” lub „Moje Konto” w języku polskim.


3. Po wybraniu tej opcji pokażę Ci się opcja Sign-in & Security (patrz obrazek powyżej), po czym przekieruję nas do kolejnej strony:


gmail nowe hasło


4. Zjeżdżamy teraz niżej w poszukiwaniu zakładki „Password” czyli hasła w języku polskim. Wybieramy strzałkę obok tej zakładki. Po wykonaniu tej czynności powinno wylogować nas z konta.


5. Teraz zaloguj się ponownie na stare hasło, po zalogowaniu Gmail poprosi Cię, abyś ustawił nowe hasło. Następnie poprosi o potwierdzenie hasła. Po wybraniu przycisku zmień hasło – „Change Password”, powinien wyświetlić się Tobie komunikat potwierdzający, że twoje hasło zostało Gmail zostało zmienione.


Jak zmienić hasło na Gmail – Film Instruktażowy.

Jeżeli powyższy poradnik jak zmienić hasło na swoim koncie Gmail nie pomógł Ci w wystarczającym stopniu, to możesz wykorzystać film instruktażowy umieszczony poniżej. Na tym wideo pokazuję krok po kroku jak zmienić hasło na Gmail. Po jego obejrzeniu nie powinieneś mieć problemu z całym procesem zmiany hasła na Gmail.

Jeżeli pomimo tych dwóch rad nie udało się Ci zmienić hasła na Gmailu, to poinformuj mnie o tym w komentarzu. Wydaje mi sie, jednak, że te dwa sposoby powinny w zupełności wystarczyć Ci tego dokonać. Pamiętaj, też że w wyniku czasu na stronie Gmail może zmieniać się jej struktura i nawigacja, dlatego zmiana hasła na Gmail może w przyszłości trochę się różnić, natomiast nie powinna ona drastycznie odbiegać od tego co zostało przedstawione w tym poradniku.

Brak głosów.
Please wait...
Kategorie: Internet

JakiPoradnik.pl

Twórca kanału Youtube JakiPoradnik.pl. Autor różnotematycznych filmów instruktażowych, poradników, tutoriali i kursów.

1 Komentarz

Mando · 12 lutego 2017 o 12:24 pm

Działa!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *