Czym jest Money2Money?

Money2Money to sprawdzony program partnerski, który umożliwia wydawcom promowanie produktów finansowych i pozafinansowych. Za każdy polecony produkt otrzymujemy wskazaną w systemie prowizję. Produkty w programie partnerskim są zróżnicowane. Znajdziemy tam zarówno produkty w postaci lokat, kont bankowych, kredytów i pożyczek, ale także takie jak woda dla firm czy abonament telefoniczny. Jak widać, wybór jest dość szeroki i każdy wydawca z pewnością znajdzie w tym programie partnerskim produkt dla siebie. Aby zarejestrować się w programie, kliknij tutaj.

Ile można zarobić w Money2Money?

Ze względu na to, że Money2Money to branża finansowa, można bez problemu domyślić się, o jakich stawkach tutaj mówimy. Prowizje za pojedyncze sprzedaże sięgają nawet do 130 zł, co sprawia, że promowanie tego typu produktów staje się niezwykle opłacalne. Najlepsi osiągają sześciocyfrowe kwoty na swoim koncie. Przykładowe zarobki osoby znającej się na promowaniu lokat, kont bankowych i pożyczek zostały przedstawione poniżej:

Money2Money zarobki

Zarobki w programie Money2Money udowadniają, że opłaca się rozpocząć swoją przygodę w tym systemie. Może okazać się, że nie narobimy się za dużo, a naprawdę będziemy zadowoleni z wyników, które osiągniemy. Moim zdaniem ze wszystkich programów partnerskich to właśnie ten jest tym najsolidniejszym i dającym najlepsze rezultaty.

Money2Money opinie.

Jak każdy program partnerski tak i Money2Money walczy z dużą ilością negatywnych i nieprawdziwych opinii. Moim zdaniem rzeczywistość jest trochę inna, niż pokazują ją hejterzy. Program ten jest naprawdę solidny. Wypłaty są realizowane na czas i regularnie – nie ma z nimi problemów. Leady sprzedażowe zaliczane są zgodnie z rzeczywistością, czyli zawsze wtedy, gdy klient złoży wniosek z naszego polecenia i podpisze umowę. Fakt, że zarabianie w programie nie jest proste, ale znajomość podstawowych metod skutecznego pozyskiwania klientów pozwoli nam na uzyskiwanie satysfakcjonujących wyników. Myślę, że głównym problemem Money2Money nie jest sam program partnerski, ale brak zaufania do metod zarabiania w Internecie. Nie bierze się to znikąd. Spowodowane jest to zachowaniem pseudo mentorów,  którzy nie mając pojęcia o zarabianiu w Internecie, pozyskują leady sprzedażowe w nieetyczny sposób. Dodatkowo swoich poleconych traktują jako przysłowiowych “jeleni”, nie dając im zarobić, a samemu bogacąc się na nich. Tak prowadzeni poleceni szybko zniechęcają się zarabianiem w programie i szybko głoszą negatywne opinie o Money2Money, łącząc mentorów z samym programem, co de facto nie ma ze sobą za wiele wspólnego.

Money2Money – jak się zarejestrować?

Rejestracja w serwisie M2M nie jest trudna, aby rozpocząć proces rejestracji, KLIKNIJ TUTAJ. Wyświetli nam się następujący formularz rejestracyjny:

rejestracja w money2money

W formularzu musisz wpisać odpowiednio:

 • Swój adres e-mail
 • Hasło
 • Powtórzone hasło

Dodatkowo musisz wybrać czy jesteś osobą fizyczną, firmą polską czy firmą zagraniczną. Musisz, także zaznaczyć okno, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych i otrzymywanie informacji od TotalMoney. Następnie klikasz czerwony przycisk “Zarejestruj się”.  Jeśli wolisz, możesz zawsze założyć nowe konto poprzez opcję “Zaloguj z Google” lub “Zaloguj się z Facebooka”. Oczywiście w takiej sytuacji musisz posiadać konto Google lub konto na portalu społecznościowym Facebook. Wracając do normalnej rejestracji, po wybraniu przycisku “Zarejestruj się” pojawi się Tobie informacja, że na wskazany przy rejestracji adres e-mail został wysłany link aktywacyjny. Teraz musisz przejść do poczty elektronicznej i zalogować się na e-mail, który podaliśmy przy rejestracji. Następnie otwierasz wiadomość, która przyszła do Ciebie od Money2Money. Jeśli nie możesz znaleźć jej w wiadomościach, sprawdź folder SPAM. Po otworzeniu wiadomości powinna wyświetlić się Tobie treść poniżej.

Money2Money – potwierdzanie rejestracji.

rejestracja money2money

Teraz musisz kliknąć link aktywacyjny, który został umieszczony w treści wiadomości. Po kliknięciu w link przekieruje nas do strony Money2Money, a nasze konto zostanie aktywowane. Teraz musisz zalogować się do swojego konta, korzystając z danych które podałeś przy rejestracji. Aby to uczynić, klikasz przycisk logowanie i wpisujesz odpowiednio swój adres e-mail i hasło. Klikasz przycisk zaloguj się. Po wybraniu tego przycisku wyświetli się Tobie następujący formularz:

jak się zię zarejestrować w m2m

Po wyświetleniu formularza w puste pola wpisz odpowiednie dane. Money2Money wymaga uzupełnienia następujących danych:

 • Imie
 • Drugie imie
 • Nazwisko
 • PESEL
 • Kod pocztowy
 • Miasto
 • Ulica
 • Numer domu
 • Numer telefonu komórkowego
 • Login

Musisz zaznaczyć, także, że zapoznałeś się z regulaminem serwisu Money2Money i akceptujesz jego warunki. Po wypełnieniu danych klikamy przycisk wyślij i czekamy na aktywację konta przez administrację. Trzeba uzbroić się w cierpliwość, ponieważ Money2Money potwierdza konta ręcznie zazwyczaj w ciągu 48 godzin od momentu wysłania danych na serwer.

500 zł w kilka godzin w Money2Money?

Sposób polega na tym, że wypełniacie wnioski ze swojego polecenia. Generujecie własny link polecający. Następnie uzupełniacie wniosek i odbywacie przykładowo to niezobowiązujące spotkanie, za które jesteście wynagradzani. O tej metodzie jest bardzo wiele informacji, oczywiście jej szczegóły opiszę poniżej w Instrukcji.

Jak zarobić 500 zł na prowizjach w Money2Money?

jak zarabiać w m2m

Podejrzewam, że pewnie dla większości z Was jest to przecież niedorzeczne, bo przecież jak to jest możliwe, aby zarobić 500 zł w kilka godzin pracy? Sposób jest sprawdzony i o dziwo bardzo prosty, o czym przekonaliście się w powyższym filmie.  Polega oczywiście na polecaniu kont osobistych, chwilówek i doradców finansowych w Money2Money. Pokażę proces na przykładzie kont bankowych. Czynność będziecie mogli powtórzyć dla pozostałych produktów. A więc do dzieła! Jeśli administracja zweryfikowała już Tobie konto, to musisz się na nie zalogować. Z lewego menu wybierasz zakładkę Narzędzia, następnie zakładkę Opisy programów. Po wybraniu tej opcji powinny wyświetlić się Tobie następujące opcje (jeśli się nie wyświetlą, oznacza to, że twoje konto jest w trakcie weryfikacji, która niekiedy trwa nawet 48h). Następnie zaznaczamy wskazane rubryki:

 •  Rodzaj rozliczeń: CPL, CPS, CPS/CPL
 •  Typ produktu: Konta osobiste
 •  Instytucja: ZOSTAWIAMY PUSTE (nie zaznaczamy nic)
 •  Produkt: ZOSTAWIAMY PUSTE (nie zaznaczamy nic)

Po zaznaczeniu kryteriów, jak w opisie i na obrazku powyżej, wybieramy przycisk wyszukaj programy. Wyświetlone zostaną programy związane z zakładaniem kont osobistych:

Jak zarabiać na money2money

 

Money2Money – tworzenie linków afilacyjnych.

Jak widzisz, wygenerowanych zostało bardzo wiele ofert kont osobistych. Za założenie każdego z nich przyznawana jest określona prowizja. Za założenie banków w większości tych banków spokojnie otrzymasz kwotę sięgającą 500 zł. Szczególnie polecam zakładanie kont osobistych w PKO, Nest Banku, Alior Banku, mBanku i Millenium, ponieważ prowizja w tych bankach jest łatwo przyznawana. Zanim, jednak założysz te konta, musisz wygenerować swój link partnerski, aby to zrobić, klikasz przycisk „Szczegóły” przy banku, w którym chcesz założyć konto bankowe. Wyświetli Ci się nowa podstrona, w której wybrać musisz opcję „Link do wniosku”. Wygeneruje Ci się link do wniosku, który będziesz musiał skopiować, otworzyć w przeglądarce i wypełnić. Generowanie linku wygląda w następujący sposób:

Link do wniosku bankowego

Teraz otwórz i wypełnij wniosek. W tym celu wejdź w wygenerowany przez Ciebie link i wpisz swoje dane z dowodu osobistego do wniosku. Następnie postępuj według wskazówek zawartych we wniosku. Przykładowy wniosek o założenie konta w banku wygląda jak na zdjęciu poniżej.

Money2Money – składanie wniosku w bankach.

wniosek o założenie konta w banku

Po wypełnieniu wniosku prawdopodobnie w ciągu 48 godzin pojawi się u Ciebie kurier, z którym podpiszesz umowę. Czynność tę powtórzyć możesz dla innych wskazanych w tabelce kont osobistych. Pamiętaj, aby przeczytać szczegółowo warunki otwierania wybranych kont bankowych, ponieważ czasem ulegają one zmianie. W taki sposób właśnie udało się Tobie zarobić swoje pierwsze pieniądze w Money2Money. Jak widzisz, opłaciło się Tobie poświęcić trochę czasu. Kolejne prowizje możesz zarobić, wykonując czynności przedstawione w poradniku umieszczonym w serwisie M2M. Poradnik znajdziesz w panelu użytkownika, przechodząc w zakładkę . „Dokumenty”, a następnie wybierając zakładkę „Poradniki” lub wchodząc bezpośrednio w ten link: Kliknij Tutaj .

Money2Money – współpraca.

Jeżeli jesteś zadowolony z efektów i chciałbyś dowiedzieć się, w jaki sposób zarobić kolejne 500 zł, lecz tym razem polecając konta innym użytkownikom, to zarejestruj swoje konto z mojego linku polecającego (kliknij tutaj) lub z linku podanego u góry tego wpisu w nagłówku “Money2Money – jak się zarejestrować?” Jak już to zrobisz, to napisz do mnie na maila: jakiporadnik@o2.pl i wyślij mi swój ID, składający się z pięciu liczb. (znajdziesz go w prawym górnym rogu po zalogowaniu do Money2Money). Swoją skuteczną metodę pozyskiwania klientów i prowizji udostępniam wyłącznie moim poleconym, dlatego upewnij się, że Twoja rejestracja w programie Money2Money przebiegła z mojego polecenia. Podążając moimi wytycznymi, postaram się doprowadzić Cię do takich zarobków w M2M:

Jeżeli masz jakieś pytania, to napisz śmiało na mojego maila lub umieść je w komentarzu. Odpowiadam na wszystkie wiadomości i nie zostawiam swoich poleconych w potrzebie! W końcu, jeżeli Ty będziesz zarabiał, będę zarabiał i ja!

Kategorie: Internet

JakiPoradnik.pl

Twórca kanału Youtube JakiPoradnik.pl. Autor różnotematycznych filmów instruktażowych, poradników, tutoriali i kursów.

12 Komentarzy

Wiktor116 · 4 maja 2018 o 2:32 pm

Sposób naprawdę działa. Dziękuję za pomoc i za zarobienie swoich pierwszych pieniędzy w necie. 🙂

Kamil1990 · 6 maja 2018 o 6:25 pm

Super poradnik. Dowiedziałem się jak zarejestrować konto w M2M i zarobić 500 zł hajsu. Dzięki!

Marcos · 12 maja 2018 o 8:41 pm

Ekstra opcja na zarobienie kilku stówek. Ogień!

Wiktoria · 16 maja 2018 o 12:37 pm

Dawno nie widziałam bardziej przydatnego artykułu. Zarobiłam 400 zł dzięki Tobie praktycznie w 2 godziny pracy. Dla tych co się jeszcze zastanawiają naprawdę polecam, bo autor naprawdę zna się na rzeczy i nie ściemnia swoim poleconym jak robią to inni.

Angela · 17 maja 2018 o 2:21 pm

JakiPoradnik przekazuje naprawdę ciekawą wiedzę na temat promowania produktów finansowych w Internecie. Krok po kroku tłumaczy, co robić, aby zarobić. Wszystko zależy tak naprawdę od naszego zaangażowania. Sama współpraca z mentorem na najwyższym poziomie 😉

Wiktor · 7 lipca 2018 o 11:30 am

Współpraca z autorem naprawdę na najwyższym poziomie. Polecam wszystkim.

Damian · 20 sierpnia 2018 o 3:40 pm

Gdy założę już konto w banku to co dalej? Mogę je zamknąć czy muszę płacic coś za nie ?

  JakiPoradnik.pl · 20 sierpnia 2018 o 11:55 pm

  Polecam otworzyć sobie konto i z niego po prostu korzystać lub otworzyć sobie kilka i sprawdzić, które jest najlepsze i wtedy ewentualnie pozamykać inne 😉

Emilia · 28 marca 2019 o 5:33 pm

Jak usunac konto na Money2Money ?

Oliwia · 3 lipca 2019 o 9:01 am

Skąd money2money wie, że wykazało się zainteresowanie telefonicznie lub na spotkaniu?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *