Czym jest G2A Goldmine?

Zarejestruj się na G2A Goldmine klikając tutaj.

G2A Goldmine jest programem partnerskim, służącym do zarabiania pieniędzy w Internecie na polecaniu gier i oprogramowania. System jest połączony z ogromną platformą sprzedażową G2A.COM. O tym jak kupować gry na G2A pisałem już w jednym ze swoich wpisów. Ten artykuł poświęcę natomiast w pełni programowi partnerskiemu G2A Goldmine. Działa on na zasadzie reflinków (linków referencyjnych). Partner polecając komuś dany produkt generuje swój indywidualny link przypisany do jego konta. Jeśli osoba polecona kliknie w podany przez partnera link, a następnie zakupi grę, to partner otrzymuję wynagrodzenie zależne od kwoty i rodzaju sprzedanych gier lub oprogramowania. Innowacyjną funkcją w tym programie partnerskim jest przypisanie poleconego do konta polecającego na zawsze, dzięki czemu w sytuacji gdy polecający dokona zakupu na stronie, partner ponownie otrzyma należną prowizję.

Ile można zarobić w systemie G2A Goldmine?

Zarobki w systemie G2A Goldmine zależą głównie od Twojego zaangażowania i ilości poleconych, których uda się Tobie pozyskać. Im więcej sprzedaży dokonuje się z Twoich poleceń tym więcej pieniędzy na swoim koncie zobaczysz. W programie podstawą jest kreatywność. Im bardziej jesteś kreatywny tym na lepsze metody promowania gier jesteś w stanie wpaść. W programie są osoby, które potrafią wyciągnąć naprawdę wysokie dniówki. Przykładowe dzienne zarobki polecających przedstawione zostały poniżej.

g2a goldmine zarabiający

Jak widzicie są osoby, które potrafią zarobić naprawdę sporo pieniędzy. Przedstawione w tabeli kwoty przedstawiają jedno dniowe zarobki  (w Euro) najlepiej zarabiających w systemie.

Jak zacząć zarabiać na G2A Goldmine?

Rozpoczęcie zarabiania pieniędzy w systeie G2A Goldmine wymaga rejestracji na G2A.COM. Kliknij tutaj, aby przejść do strony po załadowaniu strony w prawym górnym rogu ekranu wybierz opcję “Mój Marketplace”, a następnie wybierz przycisk “Logowanie / Rejestracja”. Otworzy się Tobie formularz, z którego wybierz opcję “Create G2A ID”. Następnie wypełnij wyświetlone pola takie jak Twój adres E-mail, hasło, powtórz hasło. Następnie zaakceptuj warunki korzystania i wypełnij pomyślnie kod CAPTCHA. Cały proces rejestracji został opisany w jednym z moich filmów:

Po rejestracji na stronie G2A, przechodzimy do strony G2A Goldmine, która znajduje się TUTAJ wybieramy przycisk “logowanie” i logujemy się na stworzone wcześniej konto. Po zalogowaniu do konta wyświetli nam się panel G2A goldmine, aby rozpoczać zarabianie musimy utworzyć swoje indywidualne linki polecające, robi się to w zakładce narzędzia, a następnie klikając przycisk dodaj więcej wklejamy link do danej gry lub kategorii, którą będziemy chcieli w przyszłości promować. Następnie nadajemy nazwę swojego reflinka (adres) i klikamy przycisk Utwórz. Oczywiście do promowania możemy wybierać dowolną grę z platformy G2A. Dodawanie nowego linku polecającego wygląda mniej więcej tak jak na obrazku poniżej:

jak dodać reflink g2a

Po stworzeniu linków referencyjnych produktów, które chcemy promować przechodzimy do zakładki “Mój profil, a następnie kopiujemy stworzony chwilę wcześniej reflink. Teraz już tylko od Was zależy, w jaki sposób będziecie promować wybrane gry i oprogramowanie.

W jaki sposób promować gry i oprogramowanie?

Możliwości promowania produktów z G2A.COM jest wielę. Produkty promować możemy poprzez:

Portale społecznościowe

Facebook, Instagram, Linkedin, Twitter i wiele innych. Wszystkie te miejsca łączy jedna rzecz – można znaleźc na nich dużą liczbę ludzi, którzy mogą stać się potencjalnymi klientami platformy sprzedażowej G2A. W portalach tych możesz zamieszczać wpisy i komentarze w odpowiednich miejscach.

Bezpośrednie rozmowy

Na pewno znasz jakiegoś sławnego Streamera albo Youtubera!  Ma on na pewno bardzo dużą widownię. Opowiedz mu o systemie G2A Goldmine i zachęć go do uczestnictwa. Nie zapomnij przekazać mu, aby zarejestrował się z Twojego reflinku. Dzięki temu Ty, także będziesz czerpał prowizję z każdej zakupionej przez jego widownie gry!

Fora Internetowe

Przeszukaj Internet w poszukiwaniu for internetowych o tematyce gier komputerowych i oprogramowania. Na pewno znajdziesz tam pytania jak np. “Jaką strzelankę kupić?”, “Jaka gra rpg jest najlepsza” itp. Są to idealne miejsca na pozostawienie swoich linków. Pamiętaj, także aby co jakiś czas sprawdzać pozostawione linki. Bardzo często zdarza się, że moga być one usunięte lub po prostu ktoś może zadać nam pytanie odnośnie do gry, do której link pozostawiliśmy we wpisie.

Jak widzisz system G2A Goldmine jest programem partnerskim godnym polecenia. Zarabianie w G2A Goldmine to nie tylko polecanie gier i oprogramowania, ale także polecanie osób, które chciałyby dołączyć do tego programu. Przedstawione powyżej informacje są tylko namiastką wiedzy, która jest niezbędna do zarabiania w tym systemie. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat zaawansowanych metod zarabiania w G2A Goldmine i zacząć zarabiać prawdziwe pieniądze to zarejestruj się z mojego linku na G2A.COM (kliknij tutaj) i napisz do mnie maila na jakiporadnik@o2.pl .

Kategorie: Internet

JakiPoradnik.pl

Twórca kanału Youtube JakiPoradnik.pl. Autor różnotematycznych filmów instruktażowych, poradników, tutoriali i kursów.

1 Komentarz

Marcin Wikulski · 8 maja 2018 o 7:53 pm

Mega sprawa z tym G2A Goldmine. Idzie w nim zarobić bardzo fajne pieniążki 😉

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *